דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)

קליניקה טיפולית במרכז שילוב

מרכז שילוב מפעיל קליניקה טיפולית המתמקדת בטיפולים פסיכותרפיים המשלבים גוף נפש. טיפולים אלו נועדו לסייע למטופלים להתמודד עם מגוון רחב של קשיים רגשיים, נפשיים ופיזיים, ובכללם חוויות טראומתיות ומצבי פוסט טראומה, תוך כדי מתן דגש על חיבור עמוק בין הגוף לנפש בתהליכי הריפוי, ובשילוב כלים מעולם המיינדפולנס.

הקליניקה הטיפולית של מרכז שילוב מהווה הזדמנות ייחודית למטופלים ליהנות מטיפולים פסיכותרפיים מקצועיים ואחראיים, הפונים לרבדים שונים של החוויה האישית, ובמחיר נגיש.

על המטפלים
הקליניקה מאוישת על ידי מטפלים שהם:

  1. סטודנטים בשנים המתקדמות ללימודיהם: סטודנטים הנמצאים בשלבים המתקדמים של הכשרתם בבית הספר לפסיכותרפיה, לאחר ניסיון קליני קודם תחת הדרכה, והמשלבים בין לימודים תאורטיים להתנסות מעשית.
  2. בוגרי בית הספר לפסיכותרפיה גופנית נפשית מבוססת מיינדפולנס: מטפלים שהשלימו את לימודיהם ומביאים עימם ידע וניסיון בתחום הטיפול.

כל המטפלים מלווים באופן אישי ורציף בהדרכה מקצועית של מטפלים בכירים.

הגישה הטיפולית
הטיפולים המוצעים מבוססים על שילוב תיאורטי ויישומי של כלים מעולם הפסיכותרפיה הדינמית ופסיכותרפיה גופנית נפשית מבוססת מיינדפולנס. ייחודה של הדרך הטיפולית המוצעת היא בעומקים ששילוב הדרכים מציע, ובדגש על העבודה הטיפולית מתוך החוויה הנוכחת ברגע, וכן העבודה עם החוויה הגופנית כשער למחוזות שטיפול נפשי המבוסס על שיחה בלבד מתקשה לעיתים להגיע אליהם. שילוב הדרכים מאפשר למטופלים בין השאר לחקור ולהבין מכלול של קשרים בחוויה הגופנית נפשית. לצד המפגש עם מורכבויות וקשיים, רוח הטיפול הגופני נפשי מבוסס מיינדפולנס מכוון לחיבור לכוחות חיים צמיחה וריפוי המצויים בכל אדם ואדם  וכן לחוזקות ויכולות אישות המתקיימים לצד הקשיים השונים.

עלות
הטיפולים בקליניקה ניתנים במחיר סמלי של 175 ש״ח, מה שמאפשר נגישות רחבה יותר לאוכלוסייה הזקוקה להם. המטפלים עובדים תחת הדרכה ופיקוח צמוד של מומחים מנוסים בתחום, מה שמבטיח תהליך טיפול איכותי ומקצועי.

בית הספר לפסיכותרפיה

בית הספר לפסיכותרפיה במרכז שילוב פועל בליווי אוניברסיטת חיפה, הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות, ומוכר על ידי האיגוד הישראלי הרב תחומי לפסיכותרפיה. דבר זה מבטיח כי המטפלים בקליניקה פועלים לפי הסטנדרטים המקצועיים והאתיים הגבוהים ביותר בתחום.

מיקום

  • בצפון הארץ: קרית טבעון.
  • במרכז הארץ: נס ציונה / כפר הנוער עיינות.

 להשארת פרטים לחץ כאן…

לפרטים והרשמה או כל שאלה

  • 04-9931110 | 050-8529455 | 050-8529239

    merkazshiluv1@gmail.com

    כפר תקווה, ת.ד 17, קריית טבעון

  • טופס יצירת קשר