דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)

השתלמות לימודים בהודו

שלום עלינו
מרכז שילוב בשיתוף עם Myindia, מזמינים אתכם למסע חוויתי-לימודי מיוחד לדרום הודו, למדינות קרנטקה וקרלה. מדינות אלו מאופיינות ביערות טרופים וחופים כחולים. הן ידועות במרכזים איורווודים לטיפול גוף נפש הפועלים שם ומשמרים את הרפואה ההודית העתיקה.

אנו, יוזמי המסע, כולנו היינו בהודו. נפתחנו לאמא הודו, והיא בדרכה המיוחדת היתה כפי שהיתה. בדיוק כמו שהיא. לא עשתה כל מאמץ: לא התייפייפה לכבודנו, לא התאימה עצמה בשום דרך ואופן. ככה. על כל מנהגיה, טקסיה, ריחותיה ומראותיה. המסע הנוכחי, שיימשך 15 ימים, הינו פרי אהבתנו לאמא הודו. אנו מקווים כי מי מכם שסקרן אף הוא לחוות, לטעום ובעיקר להיות, יחבור לקבוצתנו.

ייחודו של מסע זה הוא בכך שישלב מפגש עם הנופים והתרבות ההודית, כולל טקסי ה- theyyam המסורתיים המתרחשים במקום. אנו מקווים להשתתף בטקסים האותנטים המתקיימים בדיוק בעונה זו (ותרגולי מיינדפולנס בדגש על being well , איזון ובריאות גופנית נפשית. זאת ברוח מרכז שילוב המרפאת, המכילה והאוהבת. נתרגל בפועל חיבור גוף-נפש-רוח: נתרגל נשימה, יוגה קלה, צ'י גונג, אכילה מודעת ותזונה (בעיקר בימי השהות במרכז האיורוודי), הליכה בטבע ועבודת גוף בחופים, מדיטציות שונות, שתיקה נאצלת, הרפיות, דמיון מודרך ומי יודע מה עוד יעלה מתוך השהות הפתוחה והמפגש עם הלא ידוע. כל מה שנעבור (טבע, מנזרים, מקדשים, אתרים, שווקים ומה לא), יהיה טבול בהתבוננות, באימון אישי ושיח במיינדפולנס. איכות זו תבנה את שידרת היום במהלך המסע כולו.

מסעינו יכלול שלושה ימי שהיה במרכז ריפוי איורוודי, הנחשב כמדע החיים ומבוסס על הרפואה ההודית המסורתית. לאורך כל ימי המסע, נערוך מדי יום שגרה של מדיטציית בוקר ואימון נשימה לפני ארוחת הבוקר, ומדיטציית צהריים באמצע היום. נתרגל במקומות שונים. כל מקום ראוי למדיטציה: לאורך טיולי הטבע שלנו, בחופים, בשייט, בקרון הרכבת, בעומק המסע וסתם כך למרגלות המיטה. נשמח לשלב שירה במסע. מוזמנים להביא כלי נגינה אישיים. לא מומלץ פסנתר, אך חליל, גיטרה וחבריהם מומלצים ביותר.

בערבים ניפגש למדיטציית לילה טוב ועיבוד כשצריך. ההקשבה והכתיבה ילוו כחוט השני את כל המסע שלנו, מתוך תקווה שנוכל להמשיך אותן גם בחיי היום יום לאחר שנחזור.

מורת המסע היא דניאלה אילון. לצידה יתמכו בטיול אוריאל בן צבי ומירי גרוס.

נ.ב למודאגים שמביניכם: הטיול אינו מדיטציה אחת ארוכה. הוא כולל הפוגות ארוכות מדי פעם לפעם… משום כך, הוא אינו טיול המיועד למיטיבי מדיטציה דווקא, אלא למי שמתעניין בקשר שבין מיינדפולנס לבין החיים עצמם.

לפני היציאה למסע, נערוך שלושה מפגשים קבוצתיים במרכז שילוב, כפר תקוה, קרית טבעון. אלה מיועדים להכרות, הכנה והעשרת הקבוצה לפני המסע.

במדינות עולם שלישי בכלל ובהודו בפרט קיימים משתנים רבים היכולים לגרום לשיבוש בתוכנית הטיול, יש להיות מודעים לכך ולקחת שינויים אלה בחשבון ובהבנה במידה ואכן יהיו. אנו מקווים כי רוח המסע תישאר יציבה.

מחיר: 3250$ לא כולל טיסות (טיסות 650$-850$)

מספר המקומות מוגבל, עקב אופיו המיוחד של הטיול. קיום הטיול מותנה במינימום משתתפים.

לפרטים והרשמה או כל שאלה

  • 04-9931110 | 050-8529455 | 050-8529239

    merkazshiluv1@gmail.com

    כפר תקווה, ת.ד 17, קריית טבעון

  • שלחו לי חדשות ועדכונים