דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)

התפתחות אישית

אין דבר יותר חשוב להשקיע בו מאשר בעצמנו. עם כל הכבוד לשאר הדברים שניתן להשקיע בהם ושאכפת לנו מהם, הכי חכם, נכון ואמיתי זה שכל אחד ישקיע בעצמו. לאחר שאדם משקיע בעצמו הוא מרגיש יותר מוכן להיפתח ולתרום הלאה לאחרים אף באופן יותר פרודוקטיבי. כך שגם אם לכל אחד מאתנו יש רשימה ארוכה של דברים שנכון להשקיע בהם, (משפחה, קריירה, חברים וכדומה), קודם כל יש להתחיל מהמקום הכי קרוב, מעצמנו!

עצירה

אז מה זה אומר להשקיע בעצמכם וכיצד ניתן לעשות זאת? ובכם קודם כל יש להיות רגישים למצב הנפשי. אנשים אשר לא חשים מאושרים, או שחשים שהם מפספסים משהו והשגרה היא אפורה ואינה מהנה, צרכים לעצור ולהיזכר שכל האמת שוכנת בהם, בתוכם. ברגע שהם ידעו להתרכז ולשאול את השאלות הנכונות, להגדיר את המטרות המתאימות, הם כבר יעשו חצי דרך בתהליך הארוך והכדאי של התפתחות אישית.

פוטנציאל

לכל אחד מאתנו יש הפוטנציאל האישי שמגדיר אותו. אחד יממש את הפוטנציאל האישי בלהיות הורה, שני בלהיות יוצר, שלישי בלהיות מלמד וכן הלאה. הרבה אנשים מרגישים שהם נמצאים במסלול שמאפשר להם לחיות ברמה סבירה, אבל האמת היא שהם חשים בחסך כלשהו – לרוב מדובר על חוסר במימוש עצמי. ברגע שאינינו מממשים את עצמנו ואיננו עושים שום צעד על מנת לתקן זאת, תחושת הפספוס היא עצומה והיא מתעצמת אט אט עד שהיא מובילה אנשים להפסיק ליהנות ממה שלחיים יש להציע. על כן על כל אדם לדעת שהוא יכול לדחוף א עצמו ולהגשים את עצמו, הכול שאלה של תהליך, רצון והתמדה.

הדרך הנכונה- אימון אישי

קורס קואצ'ינג יכול להתוות דרך נפלאה על מנת לגלות את הפוטנציאל האישי, על מנת לממש התפתחות עצמית. קורס זה שם לו למטרה לדעת לשאול את השאלות הנכונות, לפתח את ממד הרגש ובמקביל לפתח את היכולת לשאול את השאלות הנכונות אשר יובילו אל יעדים מפורטים ומנומקים. בנוסף קורס קואצ'ינג יכול להיות אחד על אחד ובמקביל יכול להיעשות במסגרת קבוצתית. בכול אופן מדובר על תהליך קצר אשר מפיק הרבה, על תהליך מופלא אשר חושף את הדרך הנכונה והקלה לטובת התפתחות אישית.

מפתח ההגשמה

לימודי קואצ'ינג מקנים את המפתח להתעורר ולהביט בצורה כנה על המצב שלנו. במקביל קרוס זה מקנה כלים על מנת להתמודד ולהתקדם. הרבה אנשים מבקשים לשנות קריירה, לשנות התנהגות בעייתית, או פשוט להגשים את עצמם. הבעיה היא שלמרות שאנחנו מכירים את עצמנו הכי טוב, לא פעם איננו יודעים מה נכון לנו. חוסר זה נובע מנורמטיביות ומפחדים שאנשים סוחבים עמם. כאשר פונים אל לימודי קואצ'ינג זוכים לקבל הצצה כנה אל חלון הנפש ובמקביל זוכים לקבל את הכלים המתאימים על מנת להפוך לאנשים מאושרים וממומשים.