דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)

אפריל 2019 – מהויות שונות של חירות (פסח), דרהמסלה, אמריצר דלהי ואגרא

רקע לאפריל 2019 - מהויות שונות של חירות (פסח), דרהמסלה, אמריצר דלהי ואגרא

שלום עלינו,
מרכז שילוב בשיתוף עם My india,מזמינים אתכם למסע מבוסס מיינדפולנס
להודו. אנו, יוזמי המסע, כולנו היינו בהודו. נפתחנו למאמא הודו, והיא בדרכה המיוחדת היתה כפי שהיתה.
בדיוק כמו שהיא. לא עשתה כל מאמץ: לא התייפייפה לכבודנו, לא התאימה עצמה בשום דרך ואופן. ככה. בדיוק כפי שהיא. על כל מנהגיה, טקסיה, ריחותיה ומראותיה.

המסע הנוכחי, שיימשך 14 ימים, הינו פרי אהבתנו למאמא הודו כפי שהיא. אנו מקווים כי מי מכם שסקרן אף הוא לחוות, לטעום ובעיקר להיות, יחבור לקבוצתנו. מכיוון שחלק מהמסע יהיה בפסח, נחגוג סדר אלטרנטיבי יחדיו.

ייחודו של מסע זה הוא בכך שכל מה שנעבור (טבע, מנזרים, מקדשים, אתרים, שווקים ומה לא), יהיה טבול בהתבוננות, באימון אישי ושייח במיינדפולנס. איכות זו תבנה את שידרת היום במהלך המסע כולו.
מסעינו יכלול שלושה ימי לימוד מיינדפולנס במנזר Thosamling הנמצא למרגלות ההימלאיה. com.thosamling.www://http .מכיוון שהמסע ייערך בתקופת הפסח, (כולל ליל הסדר), נייחד אותו להתבוננות מחודשת בנושא: "מהותה של חירות פנימית". זה יהיה גם מרכז ה-teaching במסענו זה.

לאורך כל ימי המסע, נערוך מדי יום שגרה של מדיטציית בוקר ואימון נשימה לפני ארוחת הבוקר, ומדיטציית צהריים באמצע היום. נתרגל מדיטציות במקומות שונים. כל מקום ראוי למדיטציה: לאורך טיולי הטבע שלנו, למרגלות ההימלאיה, בקרון הרכבת, בעומק המנזר, בחדרו של גהנדיג'י וסתם כך למרגלות המיטה.

בכל ערב נעשה: מדיטציית סיכום יום ולאחריה סדנת כתיבה על היום שהיה. ההקשבה והכתיבה ילוו כחוט השני את כל המסע שלנו מתוך תקווה שנוכל להמשיך אותן גם בחיי היום יום לאחר שנחזור. את המסע פנימה ינחה אריק מנדלבאום. נשלב כתיבה, שירה ונגינה, (מוזמנים להביא כלי נגינה אישיים. לא מומלץ פסנתר אך חליל, גיטרה וחבריהם מומלצים).

נ.ב למודאגים שמביניכם: הטיול אינו מדיטציה אחת ארוכה. הוא כולל הפוגות ארוכות מדי פעם לפעם... משום כך, הוא אינו טיול המיועד למייטיבי מדיטציה דווקא, אלא למי שמתעניין בקשר שבין מיינדפולנס לבין החיים עצמם.

נ.נ.ב כל ספריו של אריק מנדלבאום, מלווה המסע, נושאים את הסימן: "כל הזכויות אינן שמורות", ניתן להוריד חופשי את ספריו ושיריו. מיעוטם מעטרים את פירוט מסעינו.

במדינות עולם שלישי בכלל ובהודו בפרט קיימים משתנים רבים היכולים לגרום לשיבוש בתוכנית הטיול, יש להיות מודעים לכך ולקחת שינויים אלה בחשבון ובהבנה במידה ואכן יהיו. אנו מקווים כי רוח המסע תישאר יציבה.

מחיר: 3250$ לא כולל טיסות (טיסות 650$-850$)

מספר המקומות מוגבל, עקב אופיו המיוחד של הטיול. קיום הטיול מותנה במינימום משתתפים.

תאריך פתיחה

01-04-2020

לפרטים והרשמה או כל שאלה

  • 04-9931110 | 050-8529455 | 050-8529239

    merkazshiluv1@gmail.com

    כפר תקווה, ת.ד 17, קריית טבעון

  • שלחו לי חדשות ועדכונים